İl Müdür Yardımcıları

Kıvanç GÜNAY


Kıvanç GÜNAY

İl Müdür Yardımcısı

1979 yılında Ordu İli Ulubey İlçesi Kardeşler Köyü'nde doğan Kıvanç GÜNAY, İlk ve Orta öğrenimini Kardeşler Köyü İlköğretim Okulunda tamamlamıştır. 1993 yılında başladığı Amasya Gökhöyük Ziraat Meslek Lisesini 1997 yılında bitirmiştir. 1998 yılında Ziraat Teknisyeni kadrosu ile Bakanlık bünyesindeki görevine Ordu İli Gürgentepe İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde başlamıştır. 2000 yılında Ordu İl Müdürlüğüne atanmıştır.

2002 yılında Ordu Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde Lisans eğitimini tamamlayarak Ziraat Mühendisi, 2009 yılında ise yine Ordu Üniversitesi Bahçe Bitkileri Ana Bilim Dalı'nda Yüksek Lisansını tamamlayarak Ziraat Yüksek Mühendisi unvanını almıştır.

Mayıs 2013 tarihinde  Ordu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü görevini yürütmeye başlayan Kıvanç GÜNAY, Altınordu İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün kurucu Müdürlüğünü yapmıştır.

Nisan 2014 tarihinden itibaren İl Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan GÜNAY evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ekrem OĞURLU

 ​

Ekrem OĞURLU

İl Müdür Yardımcısı

1972 yılında Ordu'da doğan Ekrem OĞURLU, yukarıkızılen köyü ilkokulu ve Hamdullah Suphi Tanrıöver ortaokulunda öğrenimini tamamladıktan sonra Halkalı Ziraat Meslek Lisesini, devamında Anadolu Üniversitesi Tarım Teknikerliği ve Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültelerini bitirmiştir.

1990 yılında Ziraat Teknisyeni olarak Kars Sarıkamış İlçe Tarım Müdürlüğünde memuriyet hayatına başlamış, 1993-1998 yıllarında ÇORUM Kargı İlçe Tarım Müdürlüğünde görev yapmıştır. 1998 yılında Ordu Ulubey İlçe Tarım Müdürlüğüne atanmış,  2009-2011 yılları arasında da İlçe Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında Ordu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü görevine getirilmiştir.

2014 yılının Aralık ayında Ordu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcılığı görevine atanan Ekrem OĞURLU evli ve 3 çocuk babasıdır.​

Ersin SOYDAN

​İl Müdür Yardımcısı

''