T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

BU GURUR TÜM TARIM CAMİASININ

Yayın Tarihi : 28.2.2022

- İl Müdürümüz 2 Ödül Birden Aldı-

Bakanlığımızca 25-27 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya İlinde düzenlenen "Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı"nda İl Müdürümüz Kemal YILMAZ 2 ödül birden aldı.

 Bakanlığımızca, 2020 yılından buyana merkez, taşra teşkilatı ile bağlı ve ilgili tüm kuruluşların yıl içinde gerçekleştirmeleri istenilen Anahtar Performans Göstergeleri (KPI) belirlenerek takibi yapılmıştır. Bakanlığımız tarafından 2021 yılı performans hedeflerinin değerlendirilmesi sonucunda ilimiz performansı en yüksek iller arasında yer almıştır. Bu başarıdan dolayı İl Müdürümüz Kemal YILMAZ Sayın Bakanımız Dr. Bekir PAKDEMİRLİ tarafından Başarı Belgesi ile taltif edilmiştir. İl Müdürümüze Başarı Belgesi Antalya'da düzenlenen Genişletilmiş Koordinasyon toplantısında Bakan Yardımcısı Sayın Akif ÖZKALDI tarafından verilmiştir.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Müdürümüz Kemal YILMAZ; "Bakanlığımızca Antalya İlinde düzenlenen "2022 Yılı Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı"nda Bakanlığımızca yürütülen çalışma ve faaliyetlerin değerlendirildiği oldukça kapsamlı ve yararlı bir toplantı gerçekleştirilmiştir. Toplantı da tarafıma Sayın Bakanımız Dr. Bekir PAKDEMİRLİ tarafından Başarı Belgesi verilmiştir. Sağlanan bu başarının ve alınan bu Başarı Belgesinin mimarı 7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin Ordu tarımının gelişmesi adına emek sarf eden, her kademede görev yapan İl ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüz personelidir. Ben emekleri ve gayretli çalışmaları için tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve bizi bu belgeyle onurlandıran Sayın Bakanımız Dr. Bekir PAKDEMİRLİ'ye ise şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Ayrıca mesleki hayatında 30.yılını çalışan İl Müdürümüz Kemal YILMAZ'a tarıma verdiği emek ve hizmetlerden dolayı ve gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalar ve projeler adına Bakanlığımızca Teşekkür Belgesi ve plaket verilmiştir.